Menu
Sepetim

Hakkımızda

3. NESİL KAHVECİLİK

MOC Coffee Roastery’nin vizyonunda dünyanın en nitelikli kahvelerini tedarik edip, yine dünyanın en özellikli ve hassasiyet gerektiren teknikleri ile kahveyi Avustralya usulü kavurmak ve sunmak var.

Kahve Satışı

MOC’taki kahvelerin keyfini evinize ya da ofisinize taşımak isterseniz MOC’un öğütülmüş kahvelerine şubelerden ya da sitemiz üzerinden ulaşabilir, online kahve sipariş edebilirsiniz. Ayrıca buradan toptan kahve siparişi vermeniz de mümkündür.

KAHVE ÇEŞİTLERİ VE KAVRULMUŞ KAHVE

MOC’un bu kadar sevilmesinin sebebi ülkemizde bu standartları belirliyor ve uyguluyor olması. Kolombiya, Kenya, Etiyopya, Kosta Rika, Guatemala, Endonezya, Brezilya, Nikaragua, El Salvador, Yirgacheffe, Yemen gibi dünya’nın pek çok farklı noktasındaki mikro üretim yapan çiftliklerden özenle seçilen en kaliteli kahve çekirdekleri, MOC’un belirlediği standartlar temel alınarak özel olarak kavrulup, müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

BARİSTA EĞİTİMLERİ

MOC Academy bünyesinde farklı seviyeler için kahve eğitimleri verilmektedir. MOC Academy workshopları ile  tüm dünyada geçerliliği olan SCA (Speciality Coffee Association) onaylı barista ve roasting sertifikası verilmektedir. MOC Coffee Roastery’nin ülkemizde ve dünya’da belirlediği kahve kavurma ve sunum teknikleri, kahve severler tarafından referans kabul edilmiş durumdadır. Bu sorumluluğun farkında olan MOC, nitelikli kahvenin daha geniş kitlelere ulaşması için gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

FRANCHISING

Sizin de bir MOC şubeniz neden olmasın? Bunun için öncelikle kahveyi sevmeniz ve işletmenizin başında durabilmeniz gerekiyor. Çünkü kahve önemlidir ve ona tüm MOC Şubelerinde olduğu gibi aşkla yaklaşmanız gerekir. Eğer siz de bu özelliklere sahipseniz buradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ŞUBELER

İstanbul’daki kahve dükkanları arasında en iyi kahveci olma hedefi ile yola çıkan ve 3. nesil kahveciliği temsil eden MOC, keyifli ve sıcak ortamlarında, lezzetli kahve seçenekleri sunmaktadır.

şubelerini hayata geçiren MOC, göze hitap eden sunumları ile kahve dostlarını ağırlamaktadır.