Menu
Sepetim

Journal Blog RSS Feed

09 Jul Satış Noktalarımız
admin 1 4247
MOC Coffee Nişantaşı ŞubemizAdres : Teşvikiye Mah, Şakayık Sk. No: 4/A, 34365 Şişli/İstanbulTelefon: (0212) 234 44 65Yol Tarifi için Lütfen Tıklayınız.MOC Coffee Topağacı ŞubemizAdres: Teşvikiye, Hacı Emin Efendi Sk. 63/A, 34365 Şişli/İstanbulTelefon: (0212) 234 06 62Yol Tarifi için Lütfen Tıklayınız. MOC Coffee Osmanbey ŞubemizAdres: Meşrutiyet, H..
05 Feb Guatemala Kahvesi
admin 0 610
Gutemala, Orta Amerika’da yer alan bir ülkedir. Ülkenin güneyinde El Salvador, doğuda Honduras, kuzeyinde ise Meksika vardır. Başkenti Guatemala’dır. Ayrıca karayip denizi ve büyük okyanusa kıyısı vardır. Guatemala kahvesi 2017 verilerine göre yıllık 3.7 milyon torba üretime sahiptir. Dünyadaki kahve üretiminde onuncu sıraya sahiptir.  Üretilen kah..
02 Jan Kahvenin Faydaları
admin 0 706
KAHVENİN FAYDALARI NELERDİR?Önce iyi haber ile başlayacağım. Çünkü içinizi karartmak istemiyorum.Aşağıda kahvenin faydalarını sıralarken araştırmalar ile kanıtlanamayan bazı hususları dışarıda bırakacağım.Tabi ki bahsettiğim faydaların tamamı bilimsel araştırmalara dayanan veriler ile hazırlandı.Yani sizi yanlış yönlendiren “haber kaynakları” gibi ..
02 Aug Kahvenin Tarihçesi
admin 0 2197
KAHVENİN KEŞFİ? Kahve, dünya üzerinde en çok tüketilen içeceklerden biri olsa da ilk olarak ne zaman ortaya çıktığı konusunda kanıtlanmış bir bilgi yok. Bu durum, kahvenin keşfi hakkında birbirinden bağımsız pek çok rivayetin ortaya atılmasına sebep oluyor.Durum böyleyken kesin ifadelerle kahvenin keşfini anlatmamız mümkün değil, fakat en çok dille..
26 Jul Kahve ve Çikolatanın Uyumu
admin 0 946
Taze çekilmiş kahveden yapılmış bir fincan kahve ve yanında bir parça çikolata... Bu ikilinin dünyada baştan çıkarmayacağı insan mutlaka var ama sayısı pek fazla değildir! Bu müthiş ikili üzerine o kadar çok araştırma yapıldı ki; saymakla bitmez. Zaman zaman çikolata ve kahve için ‘zararlı’ olduğu söylense bile son dönemde bilimsel araştırmalar hep..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)